Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

42,000 €

ID: al 8770
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDal 8770
  • Siperfaqja104m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime449

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 në zonën e Shkozës. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 104 m2 • Orientimi : Lindje. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Veranda e bollshme • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Dopio xham • Kubaturë e rregullt • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Serxhio Kola

Serxhio Kola

+355695610929