Shitet, Apartament 1+1, Rezidenca “Rose Garden”, prane Teg

116,000 €

Detajet e pronës

Referenca

PRO+32137

Apartament

Tipologji

1

Dhoma

1

Tualete

83

m 2

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca “Rose Garden”, prane Teg.

Rezidenca është e pozicionuar mes gjelbërimit, larg zhurmës së qytetit, gjë e cila ju garanton një jetesë të shëndetshme, komode dhe mjaft të qetë.

Projekti “Rose Garden” Residence, është kompleks banimi i ri i cili do të ofrojë apartamente me 3 kate + 1 kat nëntokë dhe mur rrethues.

“Rose Garden” do të ofrojë 65 apartamente të organizuara në dy godina 3 katëshe dhe 109 poste parkimi.

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 2.
• Sipërfaqe: 72 m2. (neto)
• Sipërfaqe: 82.80 m2. (bruto)
• Kubaturë e rregullt

Organizimi:
• Koridor shperndares
• Salloni i ndenjies dhe kuzhina
• 1 Dhome gjumi
• 1 Tualet
• Ballkon

Cilesime te tjera:
• Rezidenca është e pozicionuar mes gjelbërimit, larg zhurmës së qytetit, gjë që ju garanton një jetesë të shëndetshme, komode dhe mjaft të qetë
• Ashensor
• Ndertime cilesore
• izolim termik.
• Dritare termoizoluese me xham triplex.
• Rezidenca ka siguri maksimale, survejohet 24/7
• Mundesi shume e mire investimi

Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

 • Referenca:

  PRO+32137

 • Tipologji:

  Apartament

 • Statusi i Prones:

  Në Shitje

 • Siperfaqja e brendshme:

  72m 2

 • Siperfaqja bruto:

  83m 2

 • Dhoma:

  1

 • Tualete:

  1

 • Kat:

  2

 • futurehome-new.availability:

  Available

Kontakto agjentin

Dergo mesazh te agjenti

premium bootstrap themes
Open in Maps
Llogarit

Shikoni normën tuaj të interesit

Prona te ngjashme