Shitet, Ambjent Biznesi, Dogana, Tirane

178,500 €

Detajet e pronës

Referenca

PARK32167

Ambjent

Tipologji

1

Tualete

51

m 2

2023

Viti i ndertimit

Pershkrimi

Disponojmë Ambjent Biznesi në Shitje.
Ambjenti ndodhet në zonën e Doganes, Tirane.
• Ambjenti ka një sipërfaqje totale 51 m2
• 1 Tualet
• Fasade xhami perimetrale
• Kati 0
• Vetrata termike dopio xham
• Fasade Xhami Perimetrale
• Dopio tulle dhe 10cm lesh guri ndarje ndermjet apartamenteve
• Fasade e ventiluar


Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Referenca:

  PARK32167

 • Tipologji:

  Ambjent

 • Statusi i Prones:

  Në Shitje

 • Siperfaqja bruto:

  51m 2

 • Tualete:

  1

 • futurehome-new.availability:

  Available

Kontakto agjentin

Dergo mesazh te agjenti

premium bootstrap themes
Open in Maps
Llogarit

Shikoni normën tuaj të interesit

Prona te ngjashme