Qera, Apartament 3+1, Kompleksi Fiori Di Bosco, Tirane

650 € /muaj

ID: PRO18185
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRO18185
  • Siperfaqja132m2
  • Kat
  • Numri i dhomave4
  • Tualete2
  • Shikime30

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Don Boskos, Fiori Di Bosco.
Informacione mbi apartamentin :
• Sipërfaqja 132m2
• Kati i 3
Organizimi:
• Ambient ndenjie
• Ambient gatimi
• 3 dhoma gjumi
• 2 tualete
• 2 Ballkone
Detaje të tjera .
• Totalisht i investuar
• Sistem Kondiconimi
• Pallat i ri
• Me ashensor
• Punime super cilesore te standartit Europian, sistemi terrakote i fasades se pallatit ben qe te minimizoje te ngrohtin dhe te ftohtin nga jashte
brenda
• Dopio xham te mbushura me gaz argon me eficence termike per te minimizuar cdo lloj zhurme apo grasie nga jashte brenda, distanciator
ne dysheme per te minimizuar zhurmat nga kati ne kat
• Sistem elektrik edhe hidraulik te markave me te njohura ne treg
• I mobiluar nga e para me cdo gje te re e bashkekohore
Zona ku ndodhet apartamenti është një ndër zonat më të preferuara për banim!
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Ervin Uzuni
Ervin Uzuni
Future Home Property