Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi

80,000 €

ID: al 9001
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDal 9001
  • Siperfaqja98m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime1100

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 bashkë me 1 post parkimi në zonën e Ali Demit, te ish Markata e Vjetër. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 98.21 m2 • Orientimi : Lindje. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • Veranda • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Dopio xham • Totalisht i investuar • Parket • Sistem chiller • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Serxhio Kola

Serxhio Kola

+355695610929