Qera, Ambient, Bulevardi Zogu I

2,500 € /muaj

ID: OPP 9644
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDOPP 9644
  • Siperfaqja350m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave0
  • Tualete4
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime448

Pershkrimi

Jepet me qera ambient pranë Ministrisë së Drejtësisë tek bulevardi 'Zogu I' pas cirkut të Tiranës. Ambienti ndodhet në katin 1 me sipërfaqe totale prej 350 m2 . Ambenti ka 4 salla të mëdha, 2 zyra dhe 4 tualete. Ambienti është i ndriçuar dhe ka mundësi ndarjeje, është i investuar me sistem aspirimi dhe me sistem kondicionimi qendror. Ambienti është shumë i përshtatshëm për një sërë aktivitetesh. Lokacioni i favorshëm bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Devis Duka
Devis Duka
Future Home Opportunity