Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave

157,444 €

ID: OPP 9990
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP 9990
  • Siperfaqja112m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Shikime218

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek "Rruga e Barrikadave" pranë Qendrës së Tiranës . Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati të ri në proces ndërtimi. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 112.46 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe veranda. Orientimi i mirë mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona siç janë, afërsia me qendrën, linjat urbane kryesore, institucione të rëndësishme, shkolla, gjimnaze, qendra shëndetësore, spitale, ambiente argëtimi etj. Apartamenti është në proces hipotekimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Fatjon Zaimi
Fatjon Zaimi
Future Home Opportunity