Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë.

65,000 €

ID: OPP+18288
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+18288
  • Siperfaqja110m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime216

Pershkrimi

Shitet, Apartament 2+1, tek Fresku, Rruga e Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 110 m2.
• Kati i 2.
• Orientim lindje.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Pjesërisht i mobiluar.
• Me hipotekë.
• Totalisht i investuar.
• Me korridor shpërndarës.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Anisa Hasani
Anisa Hasani
Future Home Opportunity +