Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë.

63,000 €

ID: OPP+18293
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+18293
  • Siperfaqja92m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime113

Pershkrimi

Shitet, Apartament 2+1, tek Fresku, Rruga Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 92m2.
• Kati i 4.
• Orientim lindje.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Me hipotekë.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Ndërtim i ri.
• Pa ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Markeljana Bici
Markeljana Bici
Future Home Opportunity +