Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht

75,000 €

ID: al 10626
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDal 10626
  • Siperfaqja141m2
  • Kat8
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime343

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit, te rruga "Besim Alla". Informacion mbi apartamentin: • Kati 8, i parafundit • Sipërfaqja e apartamentit : 141 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • 3 Ballkone • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Punime cilësore • Kubaturë e rregullt • Dopio xham • Termoizolim • Garazh i përfshirë në çmim • . Për ta vizituar na kontaktoni!

Ardit Alla

Ardit Alla

+355697015472