Shitet, Vilë, Paskuqan

245,000 €

ID: OPP 10630
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDOPP 10630
  • Siperfaqja352m2
  • Kat
  • Numri i dhomave5
  • Tualete6
  • Shikime741

Pershkrimi

Shitet vilë në Paskuqan. Vila ka strukturë 3 katëshe. Banesa ka sipërfaqe totale 351.5m2 dhe 950 m2 truall , është e organizuar në 4 dhoma 6 tualete, 1 ambient gatimi, lavanteri, sallë lojrash, sallon ndenjie i bollshëm, vinotekë, garazh dhe ballkon.Vila ka cilësi të lartë ndërtimi me fasadë të ventiluar dhe termo izolim . Orientimi shumë i mië bën të mundur që të jetë e ndriçuar gjate gjithë ditës. Për ta vizituar na kontaktoni!

Enkeled Kullaj
Enkeled Kullaj
Future Home Opportunity