Shitet, Apartament 3+1, Rruga e Barrikadave

170,000 €

ID: OPP 10645
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP 10645
  • Siperfaqja122m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave4
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime380

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 tek "Rruga e Barrikadave". Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri 8-katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 122 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone . Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Enkeled Kullaj
Enkeled Kullaj
Future Home Opportunity