Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori

320 € /muaj

ID: OPP 10658
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP 10658
  • Siperfaqja70m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Shikime313

Pershkrimi

Jepet me apartament 1+1 në zonën e "21 Dhjetorit" tek kompleksi "Kontakt" . Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 70 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Fatjon Zaimi
Fatjon Zaimi
Future Home Opportunity