Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë.

250,000 €

ID: PRI+ 10660
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI+ 10660
  • Siperfaqja145m2
  • Kat8
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime234

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në Rrugen Brigada e 8 në zonën e Bllokut • Informacion mbi apartamentin: • Kati 8 • Sipërfaqja e apartamentit : 145 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone • Orientimi: Jug-Perëndim • I investuar • Me parket • Me oxhak funksional • I mobiluar • Me ashensor • Me sisitem kondicionimi • Disponon certifikatë pronësie • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Olges Dervishaj
Olges Dervishaj
Future Home Priority +