Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Teleferikut, tek Kompleksit Amerikan. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 96m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (njëri me dritare), ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar. Orientimi i tij veri-perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor • sistem kapot • fasadë e termoizoluar Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
plus 10662
96 m2
3
3
2
Ka Hipoteke
2019-05-25

Adresa

Fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Shitet, Lokal,Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI14373
60 m2 2 -1
400,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Unaza e Re

Unaza E Re Tirana ID: future14372
60.6 m2 1 1 1
55,000 €

Qera, Ambient, Rruga e Kavajes

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania Tirana ID: Pro14371
87 m2 1 2
550 € /muaj