Shitet, Ambjent, Potam, Himarë.

320,000 €

ID: PRI 10672
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDPRI 10672
  • Siperfaqja160m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Shikime3438

Pershkrimi

Shitet ambjent në zonën e Potamit, Himare në një zonë të preferuar dhe buzë rruge, pranë detit. • Informacion mbi Ambjentin: • sipërfaqe e brendshme 160m2 •verande 100 m2• Ambienti mund të përdoret për një sërë aktivitetesh • I investuar • Për ta vizituar na kontaktoni!

futurehome.property_features

Eklid Meco

Eklid Meco

+355697015470