Shitet, Apartament 2+1, Misto Mame

80,000 €

ID: 10682
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • ID 10682
  • Siperfaqja113m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime64

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën Misto Mame tek Pallatet Cabej. Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 113m2. Apartamenti ka një orientim jug-perendim dhe shitet i mobiluar. Organizimi: Salloni Ndenjes, Ambjenti gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 Tualete, Ballkoni. Apartamenti disponon garazh 21 m2.Detaje te tjera: I shtruar me parket. I investuar. Per ta vizituar na kontaktoni!

Fisnik Veisllari
Fisnik Veisllari
Future Home Property