Shitet, Apartament 2+1, Qender , Turdiu Center

280,000 €

ID: 10694
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • ID 10694
  • Siperfaqja140m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime523

Pershkrimi

Shitet apartament Ne Qender te Tiranes tek Kompleksi Turdiu. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 140m2. Apartamenti ka një orientim veri-lindje dhe kubature te rregullt. Organizimi: Salloni Ndenjes, Ambjenti gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 Tualete, Ballkoni. Kompleksi ka punime teper cilesore dhe lokacion te favorshem. Per ta vizituar na kontaktoni!

Fisnik Veisllari
Fisnik Veisllari
Future Home Property