Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë

3,000 € /muaj

ID: PRI 10697
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDPRI 10697
  • Siperfaqja620m2
  • Kat-1
  • Numri i dhomave0
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime140

Pershkrimi

Ambjenti ndodhet në zonën e Komunës së Parisit.
Informacion mbi Ambjentin: • Kati -1 • Sipërfaqa e ambjenti: 620 m2 • Open Space • Sistem Kondicionimi dhe aspirimi • I përshtatshëm për qender fizioterapie, depo farmaceutike, shtypshkronjë.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Ismail Uku
Ismail Uku
Future Home Priority +