Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.

110,700 €

ID: OPP 10719
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP 10719
  • Siperfaqja124m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime202

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Kopshti Botanik. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 • Sipërfaqja e apartamentit : 124 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjent gatimi • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 1 Ballkon • Orientimi: Lindje-Perëndim • Pallat i ri • Punime cilësore • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Olges Dervishaj
Olges Dervishaj
Future Home Priority +