Qera, Apartament 2+1, Blloku

600 € /muaj

ID: OPP 10725
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP 10725
  • Siperfaqja110m2
  • Kat10
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime417

Pershkrimi

Jepet me apartament 2+1 në zonën e "Bllokutt" tek rruga "Brigada VIII" . Apartamenti ndodhet në katin e 10 banim të një pallati të ri 12 katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 110 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone . Orientimi veri-jug i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është mjaft i investuar. Për ta vizituar na kontaktoni!

Fatjon Zaimi
Fatjon Zaimi
Future Home Opportunity