Shitet, Apartament 3+1, Fresku

89,000 €

ID: plus 10729
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDplus 10729
  • Siperfaqja143m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave4
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime480

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Freskut, në rrugën Shefqet Kuka.
Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 143 m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.
Apartamenti shitet e mobiluar.
Orientimi i tij perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës.
Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Ekstra që ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor
Për ta vizituar na kontaktoni!

Dorian Duka
Dorian Duka
Future Home Opportunity +