Shitet, Apartament 2+1, Harry Fultz

90,000 €

ID: OPP 10731
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP 10731
  • Siperfaqja100m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime464

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rruga "Panorama" pranë Harry Fultz . Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 100 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Ervis Kraba
Ervis Kraba
Future Home Opportunity