Qera, Apartament 2+1, Selvia

450 € /muaj

ID: OPP 10744
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP 10744
  • Siperfaqja100m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime191

Pershkrimi

Jepet me apartament 2+1 tek "Selvia" pranë Observatorit. Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri 13 katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 100m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon . Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Pallati ka 2 ashensore. Për ta vizituar na kontaktoni!

Aliona Totaj
Aliona Totaj
Future Home Opportunity