Shitet, Vilë, Rruga 5 Maji

220,000 €

ID: OPP 10770
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDOPP 10770
  • Siperfaqja417m2
  • Kat
  • Numri i dhomave14
  • Tualete7
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime214

Pershkrimi

Shitet vilë tek rruga "5 Maji". Vila ka strukturë 3 katëshe. Banesa ka sipërfaqe totale 417 m2, është e organizuar në 7 apartamente 1+1dhe garazh në katin -1.Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Orientimi lindje bën të mundur që të jetë e ndriçuar gjate gjithë ditës.Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Vila është e përshatsthme për hostel. Për ta vizituar na kontaktoni!

Klodian Sinani
Klodian Sinani
Future Home Opportunity