Shitet, Tokë, Farkë

184,500 €

ID: OPP 10772
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiLand
  • IDOPP 10772
  • Siperfaqja4500m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime170

Pershkrimi

Shitet tokë në "Farkë". Toka ka sipërfaqe totale 4500 m2. Toka është e përshtatshme për investim. Prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet buzë rruge. Toka shitet 41 euro/m2. Për më tepër na kontaktoni!

Enkeled Kullaj
Enkeled Kullaj
Future Home Opportunity