Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

100,700 €

ID: OPP+18411
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+18411
  • Siperfaqja bruto106m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime115

Pershkrimi

Shitet, Apartament 2+1, tek Fresku rruga Sotir Caci.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 106 m2.
• Kati i 4
• Orientim jug-lindje.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Cilësime të tjera:
• Bosh
• Në proces hipotekimi
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
• Sistem kapot
• Dritare termike.
• Pallat në ndërtim.
• Ndriçim natyral.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Dorian Duka
Dorian Duka
Future Home Opportunity +