Qera, Ambient, Rruga Siri Kodra

1,140 € /muaj

ID: OPP 10787
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDOPP 10787
  • Siperfaqja380m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime186

Pershkrimi

Jepet me qera magazinë tek rruga "Siri Kodra". Magazina është e pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 380m2. Ambienti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Është e investuar me sistem kondicionimi dhe ofron mundësi parkimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Enkeled Kullaj
Enkeled Kullaj
Future Home Opportunity