Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës

70,400 €

ID: OPP 10788
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP 10788
  • Siperfaqja110m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime209

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek "Rruga e Dibrës" . Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri ndërtuar në vitin 2000. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 110 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone . Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Enkeled Kullaj
Enkeled Kullaj
Future Home Opportunity