Shitet, Apartament 1+1, Shkolla e Bashkuar

46,340 €

ID: OPP 10815
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP 10815
  • Siperfaqja66m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime310

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek rruga "Kongresi i Manastirit" pranë Shkollës së Bashkuar . Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 66.2 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është në proces hipotekimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Besar Rrustemaj
Besar Rrustemaj
Future Home Opportunity