Qera, Apartament 3+1, Qendër

450 € /muaj

ID: OPP 10819
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP 10819
  • Siperfaqja117m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave4
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime225

Pershkrimi

Jepet me apartament 3+1 tek rruga "Sulejman Pasha" pranë Qendrës. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati ekzistues. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 117 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon . Orientimi i jug-lindje-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Albana Lleshaj
Albana Lleshaj
Future Home Opportunity