Shitet, Duplex, Rezidenca Kodra e Diellit 2, Tiranë

113,000 €

ID: PRI+ 10847
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiDuplex
  • IDPRI+ 10847
  • Siperfaqja121m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime678

Pershkrimi

Duplexi është i pozicionuar në Rezidencën Kodra e Diellit 2. Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim i Ri • Kati i 1 dhe -1 • Sipërfaqa e apartamentit 121 m2 • Orientim: Lindje • Organizimi: • Kati i parë • Salloni i ndenjes • 1 Tualet • Kati -1 organizohet në 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet • Pamje e bukur nga Tirana • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Ismail Uku
Ismail Uku
Future Home Priority