Shitet, Apartament 1+1, Porcelan

49,000 €

ID: plus10853
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDplus10853
  • Siperfaqja76m2
  • Kat10
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime298

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Porcelanit në rrugën Xhanfize Keko në afërsi të ish-artistikes.
Apartamenti ndodhet në katin e 10 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75.8m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.
Apartamenti shitet bosh.
Orientimi i tij jug-lindje mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës.
Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Ekstra që ofron apartamenti: •me hipotek • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor • me ashensor
Për ta vizituar na kontaktoni!

Dorian Duka
Dorian Duka
Future Home Opportunity +