Qera, Vilë, Sheshi Avni Rustemi

2,500 € /muaj

ID: OPP10858
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDOPP10858
  • Siperfaqja550m2
  • Kat
  • Numri i dhomave8
  • Tualete5
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime256

Pershkrimi

Jepet me qera, vilë tek sheshi "Avni Rustemi". Vila ka strukturë 3 katëshe. Banesa ka sipërfaqe totale 550 m2, është e organizuar në 7 dhoma gjumi, 1 sallon ndenjie, 1 ambient gatimi, 5 tualete dhe tarracë. Vila është e investuar me sistem kaldajsh dhe panele diellore. Në katin -1 ka mundësi parkimi për 2 makina. Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Orientimi shumë i mirë bën të mundur që të jetë e ndriçuar gjate gjithë ditës.Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Vila është e përshatatshme për hostel. Për ta vizituar na kontaktoni!

Fatjon Zaimi
Fatjon Zaimi
Future Home Opportunity