Shitet, Tokë, Farkë

130,000 €

ID: OPP10874
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiLand
  • IDOPP10874
  • Siperfaqja1000m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime197

Pershkrimi

Shitet tokë në "Farkë". Toka ka sipërfaqe totale 1000 m2 dhe 150 m2 ndërtim. Prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më tepër na kontaktoni!

Enkeled Kullaj
Enkeled Kullaj
Future Home Opportunity