Shitet, Ambjent, Rruga Sami Frashëri

190,000 €

ID: plus10877
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDplus10877
  • Siperfaqja77m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime216

Pershkrimi

Shitet ambjent biznesi në rrugën Sami Frashëri, në zonë të preferuar dhe buzë rruge.
Ambjenti është i pozicionuar në katin e 1 të një pallati ekzistues.
Ka orientim perëndim, dhe sipërfaqe totale 77m2.
Ambjenti është i veshur me vetratë xhami dhe është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor.
I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi (veçanërisht zyrë).
• Pamje nga rruga kryesore
Për ta vizituar na kontaktoni!

Dorian Duka
Dorian Duka
Future Home Opportunity +