Shitet, Lokal, Durrës

220,500 €

ID: OPP10889
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiBar / Restaurant
  • IDOPP10889
  • Siperfaqja147m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime231

Pershkrimi

Shitet lokal në Durrës në zonën e plazhit. Informacion mbi Biznesin : • Kati 0 • Sipërfaqa totale: 147m2 • ndodhet në vijën e parë të lokaleve •ofron mundësi zhfrytëzimi të plazhit për të vendosur shezllone • Sistem aspirimi dhe kondicionimi . Objekti ofron mundësi për të bërë investim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Klodian Sinani
Klodian Sinani
Future Home Opportunity