Shitet, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit

105,000 €

ID: OPP10890
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP10890
  • Siperfaqja87m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime235

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek "Stacioni i Trenit" . Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati 7 katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 87 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon . Orientimi veri-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë pasdites. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Ervis Kraba
Ervis Kraba
Future Home Opportunity