Shitet, Lokal, Shëngjin
Shitet, Lokal, Shëngjin
Shitet, Lokal, Shëngjin
Shitet, Lokal, Shëngjin
Shitet, Lokal, Shëngjin
Shitet, Lokal, Shëngjin
Shitet, Lokal, Shëngjin

Pershkrimi

Shitet lokal në Shëngjin. Informacion mbi Biznesin : • Kati 2 • Sipërfaqa totale: 250 m2 • ndodhet nëqendër të Shëngjinit• Sistem aspirimi dhe kondicionimi. Lokali ndodhet 50 metër nga plazhi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Bar / Restaurant
OPP10897
250 m2
2
0
Ka Hipoteke
2019-06-12

Adresa

Shengjin
Albania
Lezhe
Shengjin

Prona te ngjashme

Shiten, Opsione Apartamentesh, Fresku

Fresku Tirana ID: plus14200
70 m2 1 1 9
42,000 €

Qera, Ambient, Kinostudio

Kinostudio Tirana ID: plus14199
100 m2 0 0 0
650 € /muaj

Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë

Vasil Shanto Tirana ID: PRI14198
110 m2 2 1 2
330 € /muaj