Shitet, Apartament 2+1, Fresku

90,000 €

ID: plus10904
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDplus10904
  • Siperfaqja107m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime269

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Teleferikut.
Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 107m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njëri me dritare, 2 ballkone.
Apartamenti shitet i mobiluar.
Orientimi i tij lindje-perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës.
Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Ekstra që ofron apartamenti: • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor • me ashensor • me hipotek
Për ta vizituar na kontaktoni !

Erdi Oshafi
Erdi Oshafi
Future Home Opportunity +