Shitet, Lokal, Rruga Hoxha Tahsim

120,000 €

ID: OPP10915
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiBar / Restaurant
  • IDOPP10915
  • Siperfaqja75m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime248

Pershkrimi

Lokali ndodhet në rrugën "Hoxha Tahsim". Informacion mbi Biznesin : • Kati 0 • Buzë Rruge • Sipërfaqa totale: 75 m2 • Verandë: I investuar • Sistem aspirimi dhe kondicionimi .Lokali ka klientelë të ngritur prej disa vitesh. Për ta vizituar na kontaktoni!

Klodian Sinani
Klodian Sinani
Future Home Opportunity