Shitet,Apartament 3+1,Garden Residence Turdiu

108,000 €

ID: future10937
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDfuture10937
  • Siperfaqja135m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime635

Pershkrimi

Disponojme apartament 3 +1 ne rezidencen "Garden Residence Turdiu".Kjo rezidence eshte e pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori. E shtire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut.E pajisur me hapsira rekrative dhe gjelberim kompakt te varjushem ne peme, ligustra dhe lule, me pishine dhe park lojrash : te gjitha ne funksion te komunitetit.E kompozuar nga apartamente te tipeve te ndryshme te djellezuara maksimalisht dhe me vetrata sa lartesia e katit.Apartamenti ka kubature mjaft te rregullt .Per ta vizituar na Kontaktoni.

Ajala Licaj
Ajala Licaj
Future Home Unaza