Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

130,000 €

ID: PRI+10943
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI+10943
  • Siperfaqja128m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime269

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Kopshti Zoologjik • Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim i Ri • Kati 3 banim • Sipërfaqa e apartamentit: 128 m2 • Organizimi: • Ambjenti i gatimit • Salloni Ndenjes • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone • Investuar • I mobiluar • Me ashensor • Orientimi: Jug-Perëndim • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Olges Dervishaj
Olges Dervishaj
Future Home Priority +