Shitet, Apartament 2+1, Bllok

298,975 €

ID: 10953
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • ID10953
  • Siperfaqja120m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime155

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Bllokut • Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 • Sipërfaqja e apartamentit : 119.59 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma e gjumi • Tualeti • Ballkoni • Ndertim I ri • Me ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Armando Misku

Armando Misku

+355697520678