Shitet, Biznes Bar Restorant, Don Bosko

50,000 €

ID: 10958
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiBar / Restaurant
  • ID10958
  • Siperfaqja250m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime350

Pershkrimi

Shitet biznes Bar Restorant ne zonen Don Bosko. Ambjenti ka siperfaqe 200 m2 dhe verande 50 m2. Kuzhina e mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme per gatim. Ambjenti disponon: Sistem aspirimi dhe kondicionimi. Dhome frigoriferike. Zgare . 20 Tavolina. Per ta vizituar na kontaktoni!

Esidian Zeqa
Esidian Zeqa
Future Home Property