Qera, Apartament 3+1, Rruga Hoxha Tahsim

500 € /muaj

ID: OPP10969
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP10969
  • Siperfaqja125m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave4
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime202

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 3+1 tek rruga "Hoxha Tahsim". Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallat i ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 125 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi,3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone . Orientimi lindje-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Klodian Sinani
Klodian Sinani
Future Home Opportunity