Qera, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tiranë.

350 € /muaj

ID: PRI+11028
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI+11028
  • Siperfaqja65m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime173

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Vasil Shantos. • Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 • Sipërfaqja e apartamentit : 65 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes dhe Ambjenti i Gatimit • Dhoma gjumit • 1 Tualet • I investuar • I mobiluar • Ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Elvis Kashami
Elvis Kashami
Future Home Priority