Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit , Tiranë.

56,800 €

ID: PRI+11031
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI+11031
  • Siperfaqja71m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime323

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën Kodra e Diellit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 Banim • Sipërfaqa e apartamentit 70.98 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekë • Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • Dhoma gjumi • Tualeti me dritare • Me ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Ismail Uku
Ismail Uku
Future Home Priority