Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit , Tiranë.

85,300 €

ID: PRI+11033
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI+11033
  • Siperfaqja107m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime300

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën Kodra e Diellit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 Banim • Sipërfaqa e apartamentit 106.7 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekë • Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhoma gjumi •2 Tualete me dritare • Ndertim i Ri • Me ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Ismail Uku
Ismail Uku
Future Home Priority