Qera, Apartament 2+1, Blloku

1,500 € /muaj

ID: OPP11034
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP11034
  • Siperfaqja100m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime315

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 në Bllok. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 100 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi,2 dhoma gjumi, 2 tualete ,dhe1 ballkon.Apartamenti ka edhe garazh me 2 poste parkimi. Apartamenti ka mobilim bashkëkohor dhe është i invetsuar me parket, dhe dera kryesore me sensor. Orientimi jug -perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Enkeled Kullaj
Enkeled Kullaj
Future Home Opportunity